Wie doet wat

BESTUURSLEDEN

  • Voorzitter:
    Mertens-De Bie Maria
    Bethanielei 71
    2930 Brasschaat
    maria.mertens.debie@kerststallenvrienden.be
  • Secretaris:
    Holvoet Jan
    Boomgaardstr. 2
    9120 Melsele
    jan.holvoet@kerststallenvrienden.be
  • Penningmeester:
    Debaillie Paul
    Pauwelslei 173
    2930 Brasschaat
    paul.debaillie@kerststallenvrienden.be
  • Proost:
    Selderslaghs Wim
    Kapellebaan 30
    2240 Zandhoven
    wim.selderslaghs@kerststallenvrienden.be
  • Jaspers Marleen
    Borgersteinlei 66 –
    2860 St Katelijne Waver
    marl1.jaspers@gmail.com
  • Vansweevelt Henri
    Hoogstraat 2c
    8554 St Denijs Zwevegem
    vansweevelt@skynet.be
  • Troubleyn Guido
    Binnenplein 2 bus 53
    2600 Berchem
    troubleyn1@telenet.be
  • Van Impe Marleen
    Bergstraat 97
    9320 Aalst
    marleenvanimpe@skynet.be
  • Bracke Francoise
    Vooruitgangstraat 15
    9300 Aalst
    fbracke@telenet.be

Lid worden

Lid worden kan door 12,50 euro te storten op REKNR: BE76 7895 8149 3695. U ontvangt dan onze nieuwsbrief, uitnodigingen en verminderingen op sommige evenementen.